26 січня 2022 року у Домініканському соборі Львова лунала Музика. Неслася під купол – і вище, аж до самих небес, розповідаючи, що життя перемагає навіть у ці непрості часи випробувань пандемією та зовнішніми загрозами мирному життю країни.

Ділимося з вами записом концерту. Насолоджуйтеся разом з нами!

Далі – слова Наталі Чмир-Козяр, засновниці, хормейстерки, художнього керівника та диригент хору “Жайвір”.

“26 січня 2022 року для мене став ОСОБЛИВИМ Днем ПОДЯКИ ГОСПОДУ, ДНЕМ відновлення, зцілення, хорової молитви за мир в Україні.

“З НАМИ БОГ, РОЗУМІЙТЕ ЯЗИЦИ” – відновлення хорового Фестиваль хорової музики “Жайвір скликає друзів” (17 – тий ) у новому форматі; зцілення в час пандемії, адже звук, а саме голос це-вібрація, яка справді дає можливість , за певної настройки у поєднання з молитвою зцілити ЛЮДСТВО!

ВДЯЧНА пречудовим колективам м.Києва:

  • хоровій капелі “Дзвіночок” (керівник Рубен Толмачов)
  • дівочому хору “Вогник” (керівник Олена Соловей) ,
  • моєму хору “Жайвір”

за сотворення справжнього хорового мистецтва!

Вдячна о.Юрію Юрій Васьків (настоятель храму Пресвятої Євзаристії) за сприяння у здійсненні проекту “З нами Бог, розумійте язици” саме у храмі Пресвятої Євхористії. У славному прекрасному історичному Домініканському соборі-витворі барокового мистецтва.

Вдячна п.Наталі Наталія Бунда (директор департаменту розвитку Львівської міської ради) за розуміння і підтримку.

Дякую п.Кароліні Karolina Vycaite (президент Національнлї асоціації хорів України) за теплі привітання та запрошення до співпраці.

Дякую Oksana Sukhetska за можливість співпраці з Національною асоціацією хорів України.

Хай усе добро повертається сторицею КОЖНОМУ, хто долучився, вірив і зміг бути зі мною!

Дякую пані Oksana Panchyshyn та поліграфічній фірмі Kолір Про за багаторічну співпрацю: якісно, з честю й мистецькими смаком.

Дякую моїм любим героїчним ЖАЙВОРАМ, які зі мною ще і ще раз стверджують свою професійність, креативність, відданість, віру, справжність, цінність, єдність, любов до ХОРУ.

Дякую чудовій теплій атмосфері концерту завдяки чисельній аудиторії у храмі та близько 1000 в он-лайні. Дякую п. Володимир Маліновський за багаторічну співпрацю та онлайн трансляцію”.