• 19.12.2000 р. – першою роботою хору стала Різдвяна програма, яка включала авторські твори до Свята Миколая та колядки (саме Святий Миколай є покровителем колективу). Так сформувалась цікава літературно-музична композиція «Срібляста пісенька», яка увійшла до аудіоальбому з такою ж назвою (2003 рік).
 • З 2000 року колектив підготував вісім великих сольних програм, є учасником різдвяних акцій «Велика коляда», «Різдвяні канікули», «Від Різдва до Йордана», які відбуваються в таких концертних залах Львова, як Львівська обласна філармонія, Домініканський собор, Будинок органної та камерної музики.
 • Грудень 2001 р. – відбулися перші зйомки на телебаченні, а у 2003 – зроблена сорокахвилинна передача про колектив.
 • 2000-2008 р.р. – для хору це роки самоствердження, набуття нової творчої форми та професійності звучання. Наслідком цього стало присвоєння у 2003 році наказом Міністерства освіти і науки України почесного звання «Зразковий художній коллектив» та перемоги у Міжнародних та Всеукраїнських фестивалях і конкурсах.
 • 2005 р. – колективом започатковано щорічний хоровий фестиваль «Жайвір» скликає друзів», який відбувається в Будинку органної та камерної музики. Різноманітні статуси мав фестиваль-конкурс: обласний, міський, регіональний, відкритий. Щорічно приурочений до певної події хорового мистецтва.
 • Травень 2008 р. – наказом Міністерства освіти і науки України Зразковому камерному хору «Жайвір» присвоєно почесне звання «Народний художній колектив».
 • 2008 р. – видано Хрестоматію хорового співу «Співає «Жайвір» (обсягом 600 сторінок), де зібрано доробок колективу з 2000 по 2008р.р. (автор – Наталія Козяр). Усі ці твори переспівані хором, солістами, ансамблем. У 2012 році видано ІІ частину збірки «Співає «Жайвір». Молодший хор» (автор – Зоряна Мартин).
 • Березень 2010 року – колектив відсвяткував 10-річчя. Прем´єрною програмою «Відчинилося життя» мали змогу насолоджуватись глядачі у Національному академічному театрі ім. М.Заньковецької. Це було справжнє ШОУ! Колектив «міксував» різні стилі та жанри музики, вийшовши за рамки класичного традиційного хорового концерту. Тоді й виникла ідея створення арт-студії, де діти могли б себе проявляти у різних жанрах музики, зокрема сучасної, популярної.
 • 24.11.2016р. та 2017 р. – у театрі ім. М. Заньковецької колектив взяв участь  у проекті «Колискові для Олекси» з Соломією Чубай та «Пікардійською терцією».
 • Весна 2017 року – «Жайвір» – Лауреат I премії Міжнародного інтерактивного конкурсу на краще виконання твору відомої британської співачки Кеті Мелоу. Нагородою за перемогу став СПІЛЬНИЙ КОНЦЕРТ З КЕТІ МЕЛОУ у Львові 15.12.2017 року. Це був перший візит співачки в Україну. Завдяки «Жайвору» українці змогли насолодитися чудовим голосом і живим співом Кеті Мелоу.
 • 2017, 2018 р.р. – два роки поспіль колектив «Жайвір» святкує Різдво на сцені Львівської опери з всесвітньо відомим хором ім. Г. Верьовки, співаючи , як спеціальний гість у концерті. Ми пишаємося такою дружбою.
 • 2017 р. – рясний на проекти. Серед них: «Передання» (храм Переображення) разом з отцем Лукою Михайловичем та «Мозаїка» разом з відомою львівською співачкою Уляною Горбачевською та колективом з м. Станиця Луганська.
 • Березень 2018 р. – вдруге «Жайвір» підтвердив звання «Народний художній колектив України» великим чотиригодинним концертом з різноманітною, різностильною програмою.
 • 2018 р. – реалізована давня мрія кeрівника хору: дружба з муніципальним хором «Київ» керівник Микола Гобдич, який з величезним успіхом виступив у Будинку органної та камерної музики в рамках 13-го відкритого Всеукраїнського фестивалю хорового мистецтва «Жайвір скликає друзів».
 • Листопад 2018 р. – в Будинку органної та камерної музики м. Львів відбувся проект «Музичні легенди» хору «Жайвір» разом з оркестром «Поліфонія» Львівського політехнічного університету, де прозвучали такі твори, як «Богемна рапсодія», «Мелодія» М. Скорика, «Болеро» М. Равеля тощо.
 • Січень 2019 р. – хор вдруге взяв участь в унікальному проекті Уляни Горбачевської «Мозаїка».

Долучитись до жайворової родини

Вокально-хорова арт-студія "Жайвір" оголошує набір дітей та молоді на навчання. Гарантуємо захоплюючі репетиції, неповторне спілкування, творчі виступи, конкурси , фестивалі, відпочинок та незабутні враження!