Творчі проекти – це те, що наповнює життя колективу. А найважливіше – своя, притаманна лише «Жайвору» атмосфера, харизма, стиль, вокальна манера, різностильність репертуару – такі складові успіху хору
22 травня 2022 року у Лінкольн-центрі (New York, USA) відбулася презентація спільного проєкту хору “Жайвір” та Національного дитячого хору США.
Детальніше
Мета фестивалю-конкурсу - сприяння розвитку хорового мистецтва в Україні, залучення дітей і молоді до вивчення, розуміння та шанування спадщини хорового мистецтва.
Детальніше
“Мозаїка” – це щорічний різдвяний проект. Кожного року це нова програма, на яку запрошуються відомі музиканти або актори з Європи і України, а також діти. Бо на Різдво повинні звучати дитячі голоси.
Детальніше
Тихон Левченко випустив власну версію ролика A-Z Of Music. “Українці підірвали мережу креативним виконанням народної пісні” – писали про цей проект медіа.
Детальніше
Хор "Жайвір" - це соціально активний та відповідальний колектив. Тому ми радо беремо участь у проектах, які мають соціальну чи благодійну спрямованість.
Детальніше
Завдяки перемозі хору “Жайвор” в інтерактивному конкурсі, у 2018 році Україну вперше відвідала британська співачка Кеті Мелуа (Katie Melua).
Детальніше
Два роки поспіль «Жайвір» святкує Різдво на сцені Львівської опери з Український національний хором ім. Г. Верьовки, співаючи, як спеціальний гість у концерті.
Детальніше
З 2000 року хор “Жайвір” є постійним учасником грандіозного дійства – щорічного фестивалю “Велика Коляда“, що проходить у м. Львові.
Детальніше